Mauro Icardi’den çarpıcı sözler: Birçok çocuğu Galatasaraylı yapmak mutluluk verici

Teknolojinin gelişimi, dünya çapında futbol ve diğer sporları da önemli ölçüde etkilemeye devam ediyor.

Yalnızca spor ve sporcunun gelişimini değil, teknolojik alandaki diğer yenilikleri de yakından takip eden kulüplerden olan Galatasaray, dünyanın ilk dijital taraftarı Leo’yu birkaç ay önce duyurmuştu.

Sarı-kırmızılıların özel projesi olan Leo, ile röportaj yaptı.

“Galatasaray’ı temsil ediyorum”

Mauro Icardi, Leo ile gerçekleştirdiği röportajda sadece kendini değil, Galatasaray’ı temsil ettiğinin altını çizdi. Arjantinli golcü “Genç neslin çoğu taraftarı, Icardi taraftarı değil çünkü ben de Icardi’den çok Galatasaray’ı temsil ediyorum.” ifadelerini kullandı.

“Çocukları Galatasaraylı yapabilmekten mutluyum”

Çocukların sevgilisi haline gelen Icardi ayrıca “Geçen sene gollerim sayesinde ve şampiyonluğumuz sayesinde birçok çocuğu Galatasaraylı yapabilmemiz beni çok mutlu ediyor. Tabii Galatasaray’ın en üstte olması açısından da çok mutlu oluyorum.” dedi.

Leo projesi nedir?

Yapay zeka kullanılarak hayata geçirilen Leo’nun her parmağında bir marifet var. Müzik yapıyor, çizim yapıyor, yetmezmiş gibi Galatasaray camiasının önde gelenleriyle görüşüyor, röportaj yapıyor. Galatasaray’a dair eğlenceli içerikler üretmek amacıyla hareket eden Leo, aynı zamanda sarı-kırmızılı kulübe sürdürülebilir bir gelir kaynağı yaratmak için çalışıyor.

Ekim 2023’te hayata geçen proje için kulübün herhangi bir kaynağı harcanmazken Leo, taraftarın da elini cebine atmasını istemiyor. Diğer yandan çıkardığı iki single’ın yanı sıra çizimler ve vloglarla birlikte sosyal medya üzerinde binlerce kişiye ulaşmak ve buradan sarı-kırmızılı kulübe kulübe gelir kazanmak için mesai harcıyor.

Son olarak Florya’yı ziyaret eden Leo, sarı-kırmızılıların yıldız futbolcuları Fernando Muslera, Lucas Torreira ve Mauro Icardi ile bir araya geldi.

Tecrübeli oyunculardan demeçler alan Leo, aynı zamanda Galatasaray’ın evi olan Florya’ya dair görüntüleri de sosyal medya hesaplarından paylaşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x